Instock gefeatured in het Audi Magazine
Hé, dat is best een gekke combi! Instock en een automagazine.. In het tweede nummer van 2017 worden verschillende ondernemingen uitgelicht in de sectie Voorvechters. Samen met ‘What Design Can Do’ en ‘Iconic Houses’ is Instock gefeatured als voorvechter.
“Idealen hebben is één ding, er echt iets mee doen is een tweede. Deze ondernemingen maken zich sterk voor een betere wereld: ‘Ik ben ervan overtuigd dat je als individu echt iets kunt bijdragen.’ ”
Oprichters Selma Seddik en Bart Roetert gaven antwoord of ze idealistisch zijn, waarom voedselverspilling ze zo aan het hart gaan en hoe het voelt om hun droom gerealiseerd te hebben. Wat denk jij, zouden we weer een paar food rescuers geïnspireerd hebben?
Wil jij op de hoogte blijven van Instock nieuwtjes? Volg ons dan op Facebook, Instagram en Twitter. En je bent natuurlijk ook altijd welkom in ons restaurants in Amsterdam, Utrecht of Den Haag.