Collage van fotos in het tijdschrift vriendin waar Selma vertelt over voedselverspilling

Selma Seddik in de Vriendin

8 juli 2019

Selma Seddik in de Vriendin

Hoe begon het Instock verhaal en wat is haar persoonlijke drive om voedselverspilling tegen te gaan? In het tijdschrift Vriendin lees je een super leuk interview over de missie van onze Selma, mede-oprichter van Instock. Zo vertelt ze hoe ze van huis uit leerde zo min mogelijk eten weg te gooien. Ook verklaart ze een van de grootste oorzaken van voedselverspilling en deelt ze een aantal gerechten die je in onze restaurants kunt proberen. Nieuwsgierig geworden? Het artikel lees je hieronder!

Twee paginas in de Vriendin waarin mede-oprichter Selma vertelt hoe en waarom Instock begonnen is en de heerlijke gerechten die je in de restaurants kunt komen proberen en Pagina in de Vriendin waarin Selma vertelt over een belangrijke oorzaak voedselverspilling en hoe ze als kind altijd al met eten bezig was.

Pagina in de Vriendin waarin Selma vertelt over de heerlijke gerechten van Instock en wat je zelf kunt doen om voedselverspilling tegen te gaan.

Kom je binnenkort zelf proeven? Reserveer voor Amsterdam, Utrecht of Den Haag? Reserveer hier.